Вознемирувачко видео: СИЛУВАЛ И УБИЛ МАЈКА И ЌЕРКА: Еве што му направиле во затвор!

Правдата за злосторството кое го направил овој Бразилец го спроводоа осудениците во затворотСурова затворска правда.Бразилецот КлеверсонПерес (22) кој ја убил и силувал Фатима Гонкалвеш (46) и нејзината ќерка Жизел (17) брутално е претепан во затвор.
Правдата за злосторството кое го направил овој Бразилец го спроводоа осудениците во затворот, кои крвнички го претепаа.
Видео снимката од претепувањето со брзина на светлината се рашири на интернет, а таму може да се види како еден од затворениците му удира шамари на вeќе претепаниот Бразилец.
Според пишувањето на бразилските медиуми, покрај двократното убиство, Клеверсон е осомничен за убиство на уште три жени , Адеира Жастер (46) и нејзините две ќерки Адреса (20) и Френсели (23).
 Видеото е со вознемирувачка содржина.
Доколку сакате да го погледнете, одете на следниот ЛИНКСурова затворска правда.Бразилецот КлеверсонПерес (22) кој ја убил и силувал Фатима Гонкалвеш (46) и нејзината ќерка Жизел (17) брутално е претепан

Пронајдете не на следниве мрежи: