Жално: Куче со тумор добива кралски оброк пред да го успијат

Loading...

Боксерот Ленокс се борел со артритис и тумор на рамото поради што имал потешкотии во движењето. Ден пред да го успијат, сопственикот на своето милениче му подготвил карабатак од мисирка, шницла, колбаси и ориз.
Видеото кое неодамна е поставено на Јутјуб успеа многумина да расплаче. Ленокс веќе со месеци се бори со артритис и тумор на рамото и поради ова неговото движење е многу отежнато, така што успивањето  е избрано како – на еден начин- најдобро решение, за да Ленокс се спаси од маките.
Погледнете го видеото! 
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Боксерот Ленокс се борел со артритис и тумор на рамото поради што имал потешкотии во движењето. Ден пред да го успијат, сопственикот на своет

loading...
Loading...