Земала брич и открила трик за коса кој ќе ги израдува сите жени!

Во основа постои едно правило кое ниту една девојка никогаш не би требало да го прекрши – никогаш не смее сама да ги шиша шишките. Меѓутоа овој најнов трик, може тоа да го промени.Оваа блогерка, докажува дека е можно да се средат шишките без да се оди на фризер.
Таа со помош на брич го освежила својот изглед.
Погледнете како:

 
Shaved my bangs to create a feathery appearance and volume in the front used this amazing @problogroup for styling the detachable brush handle is genius loving these brushes ___________________________________________________ Tag YOUR DOLLS show me love ___________________________________________________ _______________________________________________________ Wearing @hudabeauty lashes in Scarlett Used @bellamihair tool use my code “moon” for extra discount contact lens by @kontaklensa in grafite bomber jacket @zieboutique ___________________________________________________ #hypnaughtymakeup #hypnaughtypower #fakeupfix #peachyqueenblog #eyeblogbeauty #hairmakeupdiary #makeupfeed #makeupclips #stylevideo #1minutemakeup #fakeupfix #allmodernmakeup #howtomakeup #glamvids #makeupvideos #melformakeup #makeupfanatic1 #makeupslaves #makeupgeek #hudabeauty #makeuptutorialsx0x #makeupmafia #makeupartistsworldwide #videosfashions #brian_champagne #fcmakeup #hairmakeupdiary #talkthatmakeup @allmodernmakeup @wakeupandmakeup @style.video
A video posted by H A B I B A (@makeupholic_moon) on Oct 17, 2016 at 9:01pm PDT

Оваа блогерка, докажува дека е можно да се средат шишките без да се оди на фризер.
Таа со помош на брич го освежила својот изглед.

Пронајдете не на следниве мрежи: