ЖЕШКО ДО БОЛКА: Вака се рекламира долна облека

Новиот рекламен спот на „Victoria`s Secret“, ги прикажува славните убавици во едно поинакво, провокативно издание.Познатата компанија „Victoria`s Secret“, ја лансираше рекламата за новата колекција на долна облека, во која познатите манекени со сексапил го исполнија 30-секундниот видео-материјал.
Во видеото блескаат следните ангели на Викторија: Марта Хант, Бехати Принслу, Јасмина Тукс и Кендис Свонпул.
Погледнете:Познатата компанија „Victoria`s Secret“, ја лансираше рекламата за новата колекција на долна облека, во која познатите манекени со секс

Пронајдете не на следниве мрежи: