Жирито и публиката НЕ МОЖЕА ДА ПОВЕРУВААТ што слушаат: Ова момче ги остави сите без здив!

Кога 17 годишниот Вили Џонс излезе на сцената на „Х Фактор“ сите видоа  модерно облечено момче и очекуваа токму таков настап.
 Дури и го споредија со Вил Смит и неговата улога „ Fresh Prince of Bel Air“ . Меѓутоа неколку секунди откако започна да пее, сите сфатија дека не се во право.
Тој избра стар кантри хит „ Your Man“ од Џош Тарнер и  ги воодушеви сите со својот настап.
Погледнете го видеото…

 
Дури и го споредија со Вил Смит и неговата улога „ Fresh Prince of Bel Air“ . Меѓутоа неколку секунди откако започна да пее, сите сфати

Пронајдете не на следниве мрежи: