Ана Стојанова со видео кое ве орасположува

Loading...

Ана Стојанова со видео кое ве орасположува, подолу, кон крајот на текстот…

Популарна е на Инстаграм, со над 56 илјади фанови, а има и свој сајт на кој ви нуди бесплатна книга во ПДФ формат – 5те тајни за долготрајни ФИТ резултати. Делува интересно насловот.

Сигурни сме ќе ја посакате… книгата… Во тој случај клик на сликата подолу 

Предлагаме да го погледате ова видео:

View this post on Instagram

Хепи 24/7 и мој 26ти Роденден! Видеово требаше да биде објавено мноогу поодамна арно ама ми се десија штаки, па не можев да доснимам уште два- три хепи денсови. 🙂 . . Ако нешто научив од оваа година, тоа е да не чувам ништо за 'посебни прилики'. Секој нов ден е посебен. Во овој хаос што ни се случува сега, најдете време да бидете среќни. . . Затоа што не знаеме што носи и дали ќе дочекаме следно утре. . . Убав и среќен ден луѓе! Сакањееее! Music by @pharrell . . #тренирај #доминирај #мотивирајме

A post shared by ANA STOJANOVA (@annstojanova) on

Радио станици на Пулс24

Прочитајте и:

Масни наслаги на лицето?

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...