Антонија Гиговска ги покажа неверојатните стомачни два месеци по породувањето

Пејачката Антонија Гиговска на својот Инстаграм профил се пофали дека успеа, за нешто повеќе од два месеци по породувањето, да ја доведе линијата до совршенство. И секоја чест.

Со оглед на тоа што еден период мака мачеше со изгледот, па усепа да намали неверојатни 25 килограми за краток период, многумина мислеа дека тоа ќе биде случај и по породувањето. Сепак пејачката сериозно се посвети на својот изглед и може да се пофали дека трудот навистина се исплати.

А како изгледа денес погледнете:

Антонија Гиговска ги покажа совршените стомачни два месеци по породувањето
Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.