БИЗАРОЗНО! ГЕЈ ПАР посвоил момчиња, ПА ги злоставувал и силувал: Ги принудувале на грозоморни дела, и ги снимале

Богат хомосексуален пар од Атланта е обвинет за силување на нивните посвоени синови, кои со месеци им ги подведувале на други мажи.

Захари Зулак и неговиот сопруг, Вилијам Дејл Зулак, признаа дека наводите се вистинити, вклучително и силување и голем број други дела.

Вилијам Дејл Зулок Џуниор. (лево) и Захари Зулок (десно) некогаш беа миленици на ЛГБТ сцената во Џорџија. Сега, тие се соочуваат со доживотен затвор за силување на нивните посвоени синови и нудење на други локални педофили.

Хантер Клеј Лолес (27) и Луис Армандо Вискаро-Санчез (25) беа уапсени под обвинение дека во август побарале од парот да ги подложи момчињата на проституција.

Двете деца сега се во државна заштита. Нивниот идентитет е заштитен

Не е јасно дали некогаш ги запознале момчињата или имале некаква интеракција со нив, но Лолес и рекол на полицијата дека Захари Зулак го поканил во домот неколку пати, откако се сретнал со него преку пријател.

Тој беше уапсен откако иследниците за детска порнографија пронајдоа голема сума пари на адреса на Gmail, пишува DailyMail.

Лолес и рекол на полицијата дека Зулок го контактирал преку Snapchat, велејќи му дека планира да комуницира со децата и го предупредил да очекува видеа од тоа.

Наводно на неговиот компјутер биле пронајдени снимки на кои тој го силувал синот.

Според документите за апсење, полицијата пронашла фотографии и видеа од Захари Зулок како го силува момчето на телефонот и компјутерот на Лолес.

Лолес сега живее со својата мајка и беше ослободен со кауција од 25.000 долари по апсењето во август, што ги шокираше сите. Санчез останува во притвор поради различни обвиненија.

Останува нејасно што ја навело полицијата до Зулоците, кои остануваат во притвор до понатамошно известување.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.