Брутални пози на Агнеса Органџиева во хеланки – се сврте и ги „запали“ социјалните мрежи, глетката сите ги остави без здив!

Познатата русокоса скопјанка Агнеса Органџиева покажа на својот Инстаграм како се одржува во топ форма.

Имено, оваа млада шармантна дама на Инстаграм објави видео кое никого не остави рамнодушен
На снимката што ја објави на својот профил на Инстаграм може да се види како таа облечена во црни хеланки и маичка прави вежби, а во центарот на вниманието е секое мускулче на нејзиното беспрекорно тело.
Органџиева се обидува нејзиниот изглед секогаш да е тип топ среден, па затоа и редовно тренира во теретана.
А од нејзините фотографии може да се заклучи дека трудот се исплаќа, за што зборува и нејзината позадина која е за чиста десетка.

Таа слободно може да ја понесе титулата на една од најатрактивните Македонки на Инстаграм, а сега покажа и зошто е тоа така.
Позирајќи во ова спортско издание Агнеса го покажа своето тело и многумина воодушеви си својот беспрекорен изглед.

Нејзините фанови беа воодушевени од ова нејзино издание за што зборуваат и бројните лајкови и коментари што ги доби.
Во продолжение погледнете ги кадрите што сите ги забележаа, посебно заради изгледот што многу дами го посакуваат.

Пронајдете не на следниве мрежи: