Бјанка повторно без гаќички – ги крие интимните делови со чанта!

Бјанка Ценсори се појави во разголено издание кое привлече големо внимание. Иако сме навикнати на нејзиното тело, таа секогаш кога излегува прави нов скандал со облеката.

Сопругата на Кања Веста на вечерата со сопругот се појавила во црн чипкаст оглавник со четки и чипкасти беж чорапи, под кои, судејќи по фотографиите, не носела гаќички.

Голото меѓуножје го криела со минијатурна црна чанта, додека сите што случајно се нашле во ресторанот и на улица ги почестувала со својот заоблен задник.

Вљубениот пар се обиде да ги избегне папараците, но не успеа. Изгледа дека  Бјанка не се откажува од својот стил, а на барање на Ким Кардашијан, таа излегува во јавност облечена само кога е со децата на Канје, а тоа беше забележано и последниот пат кога беа фотографирани заедно како излегуваат во кино.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.