ВИЦ: Интелектуалец!

ВИЦ: Интелектуалец!

Разговараат две проститутки.
– Вчера на работа ми дојде еден интелектуалец.
– Еј интелектуалец! Како беше?
– Па ништо посебно, се соблече и ми вика ова е пенис…
– Пенис?! Имало и такво нешто?
– Да бе, тоа ти е како кур само помало!

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.