Трпе оди во Јавна куќа во Германија, ја одбира својата девојка и ја носи во соба…

Трпе оди во Јавна куќа во Германија, ја одбира својата девојка и ја носи во соба. 

Има с*кс со неа, а таа му вели дека тоа ќе го чини 300 евра. 

Тој вади 500 и и` ги дава.

Така Трпе 4 пати таа вика 300 тој и дава 500, па на четвртиот пат девојката конечно го прашува:- Добро Трпе, зошто секој ден ми оставаш 500 евра кога јас ти велам дека цената е 300.

– Ти ли си Милица од Стајковци?

– Да.- Милица, на Ставре?- Да.

– Ти прати стариот 2000 евра да ти ги донесам.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.