Отишла Трпана на забар, седнала на столицата и ги раширила нозете…

Отишла Трпана на забар, седнала на столицата и ги раширила нозете…

– Госпоѓо што сте ги рашириле нозете, па ова не е гинеколошка ординација, ова е стоматологија!
– Докторе, вчера беше кај вас Трпе за да му ставите вилица?
– Да, де беше?
– Епа тогаш ај сега извадете ја!

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.