Трпе ја гледаш ли Трпана за време на секс во очи?

– Трпе, ја гледаш ли Трпана за време на секс во очи?

– Уф, еднаш ја погледнав.

– И…?

– Жива катастрофа!

– Е зошто?

– Баш тогаш влегуваше во спалната.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.