Виц: СОВЕТ

Виц: СОВЕТ

– Што да направиш ако плавуша фрли бомба кон тебе?
– Извади го осигурачот и фрли и ја назад.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.