Во Лисиче со жива свирка против КОРОНА

Loading...

Во Лисиче со жива свирка против КОРОНА

Еве како изгледаше денеска во скопската населба Лисиче. Луѓето си смислија начин да се разонодат.

Van Gog street…..stay safe…

Gepostet von Mihajlo Miki Kostadinov am Samstag, 11. April 2020

ПРОЧИТАЈТЕ УШТЕ И:

Достава на храна, намирници и лекови за време на полициски час во Скопје – ќе ви се најде!

Градоначалникот на Чешиново Облешево кој е позитивен на КОРОНА ВИРУСОТ за Канал 77 – добро сум, се е во ред!

Радио станици на Пулс24

 

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...