Гавазова ги израдува фановите со провокативна фотографија

Loading...

Гавазова ги израдува фановите со провокативна фотографија

Црн костим за капење и на високи потпетици се нејзин рецепт, кој беше потвден со илјадници лајкови веднаш.

View this post on Instagram

Leto 2020 deseto! Vi posakuvam na site ubavo leto!

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...