Гавазова ги израдува фановите со провокативна фотографија

Гавазова ги израдува фановите со провокативна фотографија

Црн костим за капење и на високи потпетици се нејзин рецепт, кој беше потвден со илјадници лајкови веднаш.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.