Девојка изведувала кореографија на Тик Ток па завршила во болница

Во последно време меѓу младите се популарни таканаречените Тик Ток кореографии. Како што го гледаме примерот со оваа млада корисничка на социјалната мрежа,, тоа може да се заврши и лошо
Девојката на својот профил објави снимка од себе како се обидува да изведе кореографија, но при обидот го исчашува коленото, па поради тоа завршила во болница.

 

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.