Жешкиот танц на Ивана Нол ги „запали“ фановите

Ивана Нол нема намера да застане. Огнената Хрватка и веројатно една од најпопуларните навивачки во светот, на својот Инстаграм профил објави ново видео кое ги спобудале нејзините следбеници и фанови.

Сфаќајќи дека обожавателите уживаат во нејзината голотија, по принципот – баравте – гледајте, Ивана ги почести со видео каде ја гледаме како изведува жежок танц.

Пронајдете не на следниве мрежи: