Како од друга планета, пејачката се појави со 30.000 кристали на себе

Тело обоено во црвена боја, корсет од свила и 30.000 кристали на себе. Вака пејачката Доџа Кет го привлече сето внимание на себе кога се појави на отворањето на ревијата на модната куќа Шиапарели во Париз.

Како од друга планета, пејачката се појави со 30.000 кристали на себе

Нејзиното „облекување“ за ова јавно појавување траело четири часа, а кристалите од Сваровски биле рачно нанесени на нејзиното тело.

Пронајдете не на следниве мрежи: