Мадона заангажирано против Трамп. Фановите: изгледаш како вонземјанин

Loading...

Мадона заангажирано против Трамп. Фановите: изгледаш како вонземјанин

Не сме сигурни дали е фотошоп или се многу нови пластични операции или и двете, но Мадона веќе не личи на себе. Подолу фотографија од осумдесетите. Па споредете сами.

Иако Мадона заангажирано со постот работи против Трамп, се чини дека овој пост и беше невидено промашување. Па така фановите го нападнаа нејзиниот изглед забележувајки дека нешто не е во ред со неа…

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...