Мајката на Филип Живојинивоќ се огласи откако тој стана татко, еве што му порача на семејството на Брена!

Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ денеска по прв пат станаа родители, а пејачката на свет го донесе нивниот син Александар.
Семејството Живојиновиќ се збогати за уште еден член, а во јавноста се огласи и мајката на Филип која е и прва сопруга на Боба Живојиновиќ.


-Јас денеска сум најсреќна жена на светот. Стигна нашата љубов, радост, среќа. Стигна Александар, напиша Зорица Накиќ на својот Инстаграм профил.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.