Миа Костова брутално искрена: Сексот со жена е подобар отколку со маж!!!

Поранешниот ТВ водител, а сегашен јутјубер, Стефан Лазаров, во ниеден момент не го остава празен својот јутјуб канал, па ако нема интервјуа со познатите македонци во неговиот автомобил, тогаш тоа е во студио, ама најбитно за него нема мирување кога перманентноста е во прашање.


Овој пат, гостинка во неговото Лазаров шоу му беше екс-тв колешката Миа Костова која како и секогаш не се штедеше и без влакна на јазикот му ги одгвараше прашањата на Лазаров.

Особено скокотлив беше моментот од рубриката „Луто пиперче“, каде Стефан ја праша Миа дали е подобар сексот со маж или со жена.
За сексуалната одриентација на Миа досега многупати се коментирало, шпекулирало, пишувало во медиумите и чаршијата, но иако не е од оние што кријат детали од својата приватност, Миа речиси никогаш немала дециден одговор.

Миа Костова брутално искрена: Сексот со жена е подобар отколку со маж!!!

Овој пат, не ја прашаа за статусот во љубовниот живот, туку за тоа дали сексот е подобар со маж или со жена, на што таа имаше конкретен одговор.
-Зависи во какво расположение си, но ќе се сложиш со мене дека жена е жена, кажа Миа како од пушка, а Лазаров продолжи со прашањето:

Кое е најсекси место каде имаш тетоважа?
-Меѓу градите –срце- вели Миа Ксотова.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.