Мицковски вечерва изсвиркан на протестот кој сам го организираше

Мицковски вечерва изсвиркан на протестот кој сам го организираше

Како што може да се чуе од видеото, веднаш по започнувањето на говорот започна и свиркање кон Мицковски кое треа цело време додека зборува.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.