Мицковски вечерва изсвиркан на протестот кој сам го организираше

Loading...

Мицковски вечерва изсвиркан на протестот кој сам го организираше

Како што може да се чуе од видеото, веднаш по започнувањето на говорот започна и свиркање кон Мицковски кое треа цело време додека зборува.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...