МОМЧЕ (6) И ТАТКО му се удавиле ВО МОРАЧА: Очевидци тврдат – Намерно со автомобилот влетал во река!

Во страшна несреќа во Подгорица загина мажот А.Ѓ. (36) и неговиот шестгодишен син К.Ѓ.

– До несреќата дошло кога возачот на Голф IV прво полека се качил на тротоарот , а потоа ненадејно влетал во реката, изјавил за агенцијата РИНА еден од очевидците.

Ова е вистинското име на Теја Дора! Пејачката има 32 години и еве што пишува на нејзината лична карта (фото)
Претставничката на Србија на „Песна на Евровизија“ Теја Дора е пејачка, пијанистка, композиторка, текстописец и музички продуцент.Таа е првиот изведувач од Србија кој имал повеќе од три милиони слушатели …
Бојмацалиев: Внатрешна контрола истражува зошто граѓаните не можат да ги подигнат готовите пасоши
Во изјава за Сител Телевизија, дополнителниот заменик министер за внатрешни работи Митко Бојмацалиев беше запрашан зошто граѓаните не можат да ги подигнат своите готови патни исправи, …

Несреќата се случила попладнето, а според првите се уште неофицијални информации се работи за самоубиствен чин

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.