Најлудите твитови за бегството на Груевски – 2 дел

Различни и мешани реакции на сите страни по повод бегството на Груевски од Македонија. Твитер денеска се надмина. Еве дел за вас кои можеби и немате свој профил таму со оглед на тоа дека најголем дел од Македонија е на Фејсбук…

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.