На Цеца веќе не и е добро од оваа глетка- Вељко започна да диши преку маска, сите се молат да дојде најважниот ден за семејството

Loading...

Синот на Цеца ги изненади, но и вознемири своите следбеници на социјалните мрежи објавувајќи фотографија од неговиот необичен тренинг.
Имено тој за мечот кој наскоро следува се подготвува веќе со денови, а сега веќе започна да применува и хипербарична медицина која се заснова на природен лек: чист 100% медицински кисеоник кој се подготвува под поголем притисок (поголем од атмосферскиот кој на површината мора да изнесува 1 бар).
Тој овој тренинг го прави во специјална комора, а целото време диши преку маска за кислород.
На 4 септември видете ме како сјаам, порача Вељко преку фотографија на Инстаграм.

loading...