Оваа фотографија се уште ја крие: Еве како изгледала Брена како девојче- црна коса, а кога ќе и ги видите забите ќе се прашате само едно

Една од најпознатите југословенски имиња на овие простори која и денес е голема ѕвезда е Лепа Брена, таа иако има 60 години важи се уште за атрактивна и сексапилна пејачка.
Таа важи за жена која секогаш на сцената изгледала привлечно, атрактивно и средено. Од облеката, до косата и шминката.
Иако Брена има објавено повеќе фотографии од младоста, никогаш нема објавено фотографија од деновите кога била девојче.
Речиси ректо кој ја препозна оваа фотографија на која е пејачката со црна коса, црни очи и насмевка со која зрачи и денес, па многумина се запрашаа дали е возможно со години да ја има истата оваа насмевка.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.