Петровски: Може ли да замолам да ги изброите АЛБАНСКИТЕ ЗНАМИЊА? Па ако може некоја прекршочна и за нив

Може ли да замолам да ги изброите АЛБАНСКИТЕ ЗНАМИЊА кои висат низ ЗАПАДНА МАКЕДОНИЈА. Па ако може некоја прекршочна и за нив. Мислам, ако може?

(фејсбук статус на Филип Петровски)

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.