Пејачката ја снимаше Анастасија и нејзиното момче- еден детаљ ќе ви открие во каков однос е Цеца со идниот зет

Фолк пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ покажа на сите каков иден зет ќе има, а доказ за тоа е видео снимката која ја направи пејачката.
Иако таа ретко снима детали од приватниот живот и домот, овој пат преку стори на Инстаграм како и многумина нејзини колеги овие денови празникот го помина во домот заедно со семејството.


Овој пат Цеца беше расположена па ги снимаше сите присутни на масата за време на празничната атмосфера, а меѓу нив беше и нејзиниот иден зет, тоа е момчето на Анастасија.
Таа под видеото напиша „Family“ што е јасен доказ дека одлично се сложува со него.
И додека Анастасија чепкаше по телефонот, идниот зет на пејачката веднаш ја поздрави пејачката со мавтање.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.