Северина се појави со ташна од 1000 евра! Беше облечена во тексас од глава до пети: Еве што направи додека го чекаше летот (фото)

Северина важи за една од најстилските облечени пејачки на регионалната естрада, а таква се појави и на аеродром.Пејачката отпатува за Скопје, каде претходниот викенд имаше голем солистички концерт, а за патувањето избра тексас издание – кошула и фармерки, со кои носеше и бели чизми и клач чанта во иста боја од брендот ,,Жакмус“, чија цена е 1.000 евра.Целото време до летото го искористи за да ја види изложбата за птиците и заштитените видови на аеродромот, но и да се фотографира со воодушевените обожаватели, кои и’ испратија безброј комплименти за нејзиниот физички изглед во шестата деценија на кој можат да му завидат и нејзините многу помлади колешки.

Пронајдете не на следниве мрежи: