СЕГА ВЕЌЕ СÈ Е ЈАСНО – еве зошто Јелена не го следеше финалето на сопругот од трибините, се огласи далеку од очите на сите!

Во Австралија Новак немаше поддршка од семејството, но неговата сопруга секој натпревар на Новак го следеше од својот дом во друштво на Стефан и Тара.

Јелена Ѓоковиќ поради обврските кон децата на училиште не можела да го придружува Новак до Австралија.
Таа финалето го следеше од домот во Монте Карло а по мечот се огласи на Инстаграм.

– Боже, ти благодарам – напиша Јелена на својот Инстаграм профил.

СЕГА ВЕЌЕ СÈ Е ЈАСНО – еве зошто Јелена не го следеше финалето на сопругот од трибините, се огласи далеку од очите на сите!
Пронајдете не на следниве мрежи: