СТОЈМЕНОВ: Му носев на Љубчо по 1 милион евра донации од фирми во кеш. ШОКАНТНИ ПРИЗНАНИЈА ЗА ТОА КАКО ФУНКЦИОНИРААТ ПАРТИИТЕ

СТОЈМЕНОВ: Му носев на Љубчо по 1 милион евра донации од фирми во кеш. ШОКАНТНИ ПРИЗНАНИЈА ЗА ТОА КАКО ФУНКЦИОНИРААТ ПАРТИИТЕ. Во синоќешната емисија Борис Стојменов изнесе тврдења кои најблаго речено даваат простор за отворање на истрага од големи размери…

СТОЈМЕНОВ: Му носев на Љубчо по 1 милион евра донации од фирми во кеш. ШОКАНТНИ ПРИЗНАНИЈА ЗА ТОА КАКО ФУНКЦИОНИРААТ ПАРТИИТЕ

Подолу погледнете ја емисијата која отвора многу прашања за тоа дали државата има капацитет да се справи со корупцијата на партиите: ⬇️⬇️⬇️

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.