Убиство во Бутел 2

Loading...

Во скопската населба Бутел 2 попладнево се случило убиство.
Се работи за местото веднаш до ресторанот „Султан“, а голем број на полициски единици на терен, јавува репортерот на ТВ21
„Пред 10-тина минути имаме пријава за слушнати истрели во Чаир. На терен се екипи“, велат од МВР за ТВ21.
Неофицијално починато е едно лице, К.И.

loading...