Јоци за Тамара Тодевска: Од глумење вмровска другарка на сите коа Сашо е главен, кукла на Заев и Таче

Јорданка Ивановска Јоци коментирајќи ја трансформацијата на пејачката Тамара Тодевска вели дека се направила како да ја прегазил трактор.

Јоци за Тамара Тодевска: Од глумење вмровска другарка на сите коа Сашо е главен, кукла на Заев и Таче

„Откако пееше на Гумење, на журката на Таче и ја направив уште ,,пославна” т.е ,,суперстар”, #Тамара #Тодевска отишла кај ,,стилист” и веројатно на пластики и се напраила ко да преминал трактор преку неа.

Тоа се тие лајфкоачинг промени кои настануваат во ходникот од глумење вмровска другарка на сите коа Саше е главен, со камапиштољ и кокарда и сите реквизити, па кон заева и тачева кукличка.“, пишува Јоци.

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.