Ќе биде потрагично од Чернобил – мислење за 5Г технологијата (видео)

Loading...

Ќе биде потрагично од Чернобил – мислење за 5Г технологијата (видео)

Погледајте го видеото кое предупредува што носи 5Г технологијата. Опасностите се еминентни. А како што знаете вчера имаше информации дека е тестирана во Македонија.

Текст што предлагаме исто така да го прочитате:

Столтенберг порача дека Mакедонија мора да има 5Г мрежа за да влезе во НАТО

5G технологијата и КОРОНАВИРУСОТ, во што е полемиката? Дали има поврзаност?

Повеќе информации и анкети можете да најдете на нашата Фејбук страница!!! клик на сликата 

Прочитајте уште и ова:

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...