Интересни предлози за новогодишни нокти

Loading...

Секој сака интересни божиќни нокти. Необичен маникир на ноктите беше огромен хит во изминатава година, но и покрај тоа не треба да претруваме со некој нападен дизајн.

Сметаме дека би било многу забавно да си направите нокти инспирирани од празниците за кои дефинитивно ќе добиете некој комплимент на божиќната маса.

Еве предлози на интересен божиќен маникир за оваа недела:

 

 

 

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...