9 годишната Мила Кунис изгледа преслатко во оваа реклама

Loading...

Ако се немавте заљубено во Мила досега, ќе се заљубите откако ќе го изгледате ова видео. 29 годишната актерка глумеше во рекламата на Лиса Френк.Мила даде се од себе обидувајќи се да ни покаже колку навистина е возбудлив брендот и по кратко време, таа и успеа. Тогашната млада разиграна звезда полна со живост, успеа да го докаже својот актерски талент уште во оваа ретро реклама од 1993 година.

 

Нели е преслатка…

loading...