Алесандра Амбросио во магазинот „Made in Brazil“

Loading...

Кога станува збор за тоа да се биде екстремно секси, малку можат да останат во чекор со бомбата Алесандра Амбросио.

Додека го гледаме прекрасниот модел на Викторија Сикрет (и мајка на две деца) како парадира наоколу скоро гола, во меѓувреме Амбросио успева да достигне нови нивоа на сексипилност, позирајќи за нејзината последна фото сесија за еден од најпознатите бразилски магазини „Made in Brazil“.

Фотографирана од страна на Стјуарт Шајнинг, слободно можеме да кажеме дека оваа фото сесија на Амбросио е една од најжешките досега. Ако не верувате, погледнете!

loading...
Loading...