Поклон фризура и шминка за новогодишната вечер за нашите читателки

Loading...

Новогодишната ноќ полека се приближува, а вие сеуште не знаете каква фризура и шминка сакате? 

Без паника. Пулс24 ви нуди предлог фризура и сминка за новогодишната вечер. Првите 10 девојки кои ќе го исконтактираат проект-менаџерот на Пулс24, Филип Петровски или  професионалниот шминкер Небојша Пешевски, ќе добијат 50% попуст на шминка и фризура за новогодишната ноќ. 

 

Официјалниот профил на Фејсбук на шмикерот Пешевски е https://www.facebook.com/nebojsha.peshevskiii?ref=tn_tnmn

Во пролог погледнете ги неверојатните транформации на фризура направени од Весна Китановска. 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...
Loading...