Моника Белучи на црвен тепих

Моника Белучи се појави на црвен тепих во шпанскиот град Сан Себастијан.

Таа се придружи на екипата на филмот Fasle Kardagan кој што по тој повод беше премиерно прикажан на фестивалот. Прекрасната хаљина што ја носи е на Dolce & Gabanna а ташничката е од брендот Miss Sicily.

Креацијата е направена точно според нејзините облини, па затоа и не чудно што тие доаѓаат во преден план, односно фасцинираат.

 

Погледнете ги и следните текстови за Моника:

Моника Белучи ја напушта Европа

Моника Белучи: На сопругот не му смета што имам големи гради кои висат

Пронајдете не на следниве мрежи: