Моделите на Victoria’s Secret позираа за новата атлетска линија

Loading...

Victoria’s Secret неодамна ја претстави нивната “VSX athletic line” и “VS Angels Doutzen Kroes”, па Behati Prinsloo сподели некои секси “зад сцената”снимки од нивната неодамнешна фотосесија со нејзините Твитер пријатели.

 

 

 

 

 

 

 

Уште еден слика беше објавена како дамите позираат во јога хеланки и шарени спортски градници. Erin Heatherton (последната на сликата) е во врска со Леонардо ди Каприо, додека Prinsloo неодамна почна да излегува со првиот човек на Maroon 5 Адам Левин.

Ако ни гарантираат дека ќе изгледаме како овие убавици во оваа спортска облека, ќе земеме по две од секое! 

 

loading...
Loading...