Valentino – Пролет 2013

Loading...

 

Фустаните на Maria Grazia Chiuri и Pier Paolo Piccioli's за Valentino ги направи девојките да блеснат на модната писта во Paris.Скромните форми, деликатните ткаенини, исклучителни везови, облечето го ова на вас и одеднаш сте се претвориле како Пепелашка на бал. Оваа сезона тие додадоа и кристални сандали како додаток како шлаг на оваа приказна.

Погледнете ги низ слики моделите на Valentino за пролет 2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

loading...
Loading...