10те најдобри голи насловни страни на сите времиња

Loading...

Online изданието на магазинот Time објави селекција од 10те најдобри голи насловни страни на сите времиња. Во селекцијата се најдоа, помеѓу останатите, насловната страница со бремената Деми Мур како и со Ким Кардашијан, Џенифер Анистон и Џенет Џексон. За што се работи, погледнете самите 🙂

loading...
Loading...