(ФОТО) Ексклузивно: Атмосферата пред и во Арената Филип Втори

Во моментов владее пеколна атмосфера на Арената Филип Втори. Екипата на Пулс24 ексклузивно ви пренесува дел од атмосферата која што ја прави Македонската Фаланга пред и во стадионот. Други фотки ќе имате наскоро.

Да се надеваме на победа, да се надеваме на уште еден триумф пред големата Хрватска. Тоа е тоа што ние го умееме, тоа е тоа што ние го заслужуваме. ЗА МАКЕДОНИЈА !

 

Пронајдете не на следниве мрежи: