Викторија Бекам со разголени слики за Шанел

Loading...

Дека оваа година е во знакот на Викторија Бекам се потврди со нејзината ревија на њујоршката Модна недела, а модниот едиторијал снимен за Шанел во кој таа позира со единстевениот Карл Лагерфил, е дефинитивно остварување на нејзните соништа.

Викторија за оваа потреба носи црн корсет Erez, џемпер Lanvin и накит од нејзината модна куќа. Комплетниот изглед го надополнунува со вртоглаво високите црни потпетици. Фотографиите се снимени во самата куќа на легендарната Коко Шанел, а ќе се најдат во наредното издание на францускиот Elle.

Поврзани статии:

Барокот – тренд за оваа есен и зима

Интересни парчиња во ИН бојата за оваа сезона

Chanel – Пролет 2013

 

loading...
Loading...