Необични потпетици кои ги ‘прегазија’ класичните салонки

Речиси секоја жена во својот орман крие елегантни потпетици за посебна прилика. Но како што високите потпетици знаат да го зачинат вашиот изглед и да го разубават и наједноставниот стајлинг, така во некои случаи тие знаат многу лесно да го расипат целокупниот изглед.
Ви одбравме топ 5 необични и впечатливи сандали кои успешно, но и неуспешно ги истакнале нозете на познатите убавици, но и ги 'прегазија' клацичните салонки кои се помалку се приметуваат на црвениот тепих…
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Погледнете ги и следниве статии:
Bershka со нова колекција
Вечниот сјај на балетанките
Најновите Jimmy Choo чевли!
 

Пронајдете не на следниве мрежи: