Моника Белучи и нејзината безвременска убавина

Loading...

И покрај своите 48 години таа сеуште изгледа неодоливо привлечна и згодна, а доказ за тоа е и последниот едиторијал кој го сними за италјанското издание на престижниот Vogue.

Во ноемвриското издание на магазинот Белучи ги рекламира модните парчиња на Dolce & Gabana, и со сигурност може да кажеме дека незаменливата италијанска актерка е безвременски пример за постојана убавина и незаменлива сексапилност.

 

 

 

 

Погледнете ги следниве статии

 Топ 5 на прекрасната Моника Белучи

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Моника Белучи: На сопругот не му смета што имам големи гради кои висат

 

 

 

 

 

 

  Моника Белучи во Србија

 

 

loading...
Loading...