Бордото е ин за оваа сезона – 6 елегантни комбинации

Loading...

Мода, поглавје од нашиот живот во кое што секогаш имаме разноликост од новитети, парчиња гардероба, модни додатоци и што ти уште не, нешта што ни го привлекуваат вниманието, и ни го одзимаат здивот. 

Секоја сезона постојано и различно виножито од бои. Жолта, портокалова, црвена, зелена, сина, црна, бела. 

Оваа претстојна сезона може да се препуштите во убавината на боите и тоновите наклонети кон сензуалната бордо боја. Бордо туника, бордо сако, бордо чанта совршено искомбинирана со вашата кафена гардероба. 

Погледајте ја следната галерија притоа отварајќи го вашиот гардеробер и правејќи ја вашата бордо комбинација за денешниот ден.

 

Погледнете ги следниве статии

 4 модни додатоци кај жените кои мажите ги презираат

 

 

 

 

 

 6 Парчиња што мора да ги имате оваа зима

 

 

 

 

 

 Есенски модни комбинации

loading...
Loading...