Невообичаен изум: Гаќички за вашите стапала

Loading...

Најновиот изум и моден тренд кој станува се попопуларен помеѓу припадничките на понежниот пол се таканаречените гаќички за вашите стапала.

Несекојдневно чипкасто парче кое што сеуште и нема некоја посебна примена, но претставува нешто што задолжително би требало да го имате во вашиот гардеробер.

Според оние кои веќе го имале искуството да го испробаат ова невообичаено парче, велат дека носењето на овие чипкасти така наречени гаќички ви го даваат чувството на поголема сексапилност, особено во вечерните часови кога овој моден додаток би го искомбинирале со добар пар незаменливи високи потпетици.

Погледнете ги следниве статии

 Како да го носите вашиот накит

 

 

 

 

 

 Плетенките се секогаш ИН

 

 

 

 

 Бордото е ин за оваа сезона – 6 елегантни комбинации

 

loading...
Loading...